mspy fiyati nedir Konum click here click Cep telefonu sinyali takip etme Android ortam Samsung değişim takip Keylogger türkçe 2018 Casus telefon this web page Access te öğrenci takip programı Iphone Spy gear article source Uydudan cep Ace arama kaydı düzenleme Çocuğumun nerede olduğunu Bilgisayar kontrol Avea mesaj dökümanı sorgulama read more read article Samsung ace arama kaydı görünmüyor Samsung destech Hp Casus programı türkçe Iphone da baskasinin yerini bulma check this out Sevgiliyi whatsappta Casus bilgisayar 007 keylogger full indir check this out click at this page Blackberry casus here Birisinin yerini Ebeveyn Telefon casus dinleme Telefon Whatsapp kimle konuşuyor güncelleme click the following article phone tracker here whatsapp spy para windows 8.1

ASANSÖR BAKIM SERVİSİ


Asansör bakım servisi olarak en iyi hizmeti ve en güvenli servisi vererek asansörün düzgün ve sağlıklı çalışması için en doğru asansör bakım ve servisini yapmaktayız. Asansör bakım servislerimizde yaklaşık ortalama 1 saat gibi asansör bakımını yapıp asansörün düzgün ve hatasız çalışması için elimizden geleni yapmaktayız.
Bazı asansörcüler asansör bakım süresini yaklaşık 15 dakikada bitirip asansör’e daha detaylı bakım yapmayıp asansör’ün hatalı çalışmasını sağlayabiliyor ve asansör bakım zamanı gelmeden asansör arızaya geçebiliyor.
Asansör bakım servisi olarak asansöre en iyi şekilde bakım yaparak asansörün güvenli,hatasız ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktayız.Sizde istanbul’un en iyi asansör bakım servisi,asansör arıza servisi,asansör revizyon servisi,olarak bizleri arayabilirsiniz.

ASANSÖR BAKIMI YAPTIRILMAYAN ASANSÖRLER


Bazı apartman sakinleri asansörlerine bakım yaptırmamaktadır.Bunun nedeni gereksiz bakım ücreti ödemek için sanıyorlar ve asansöre bakım yaptırmıyorlar.Asansörün bakımsız ne hale geldiğini aşağıda maddeler halinde belirtelim.
1. Asansörde halat kopması zamanla halat yıpranır ve aşınarak kopar.
2. Asansörün kapısı açıkken asansör çalışır ve insanlar vücudunu sıkıştırabilir veya asansör boşluğundan düşebilir.
3. Asansör’ün kapılarında elektrik devreleri bulunmaktadır ve asansör’ün kapılarına su ve nemlenme olunca kapıya otomatikman elektrik verir ve elektrik çarpması meydana gelebilir.
4. Asansör’ün motor yataklarına ve makineye her ay yağ ilave edilmesi gerekmektedir.Eğer edilmezse asansör’ün motorunda yanma ve makine şanzıman dişlisinde bozulmalar olup çok miktarda masraflar meydana gelecektir.


Bunun gibi durumlar asansör bakım servisi yapılmadığı zaman meydana gelebilir. Asansör bakımını yaptırmadığı içinde bütün sorumluluk apartman yönetimine aittir.