this web page spy phone untuk blackberry list of spy application for android iphone mobile spy free download windows sp2 usb drivers

ASANSÖR BAKIM SERVİSİ


Asansör bakım servisi olarak en iyi hizmeti ve en güvenli servisi vererek asansörün düzgün ve sağlıklı çalışması için en doğru asansör bakım ve servisini yapmaktayız. Asansör bakım servislerimizde yaklaşık ortalama 1 saat gibi asansör bakımını yapıp asansörün düzgün ve hatasız çalışması için elimizden geleni yapmaktayız.
Bazı asansörcüler asansör bakım süresini yaklaşık 15 dakikada bitirip asansör’e daha detaylı bakım yapmayıp asansör’ün hatalı çalışmasını sağlayabiliyor ve asansör bakım zamanı gelmeden asansör arızaya geçebiliyor.
Asansör bakım servisi olarak asansöre en iyi şekilde bakım yaparak asansörün güvenli,hatasız ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktayız.Sizde istanbul’un en iyi asansör bakım servisi,asansör arıza servisi,asansör revizyon servisi,olarak bizleri arayabilirsiniz.

ASANSÖR BAKIMI YAPTIRILMAYAN ASANSÖRLER


Bazı apartman sakinleri asansörlerine bakım yaptırmamaktadır.Bunun nedeni gereksiz bakım ücreti ödemek için sanıyorlar ve asansöre bakım yaptırmıyorlar.Asansörün bakımsız ne hale geldiğini aşağıda maddeler halinde belirtelim.
1. Asansörde halat kopması zamanla halat yıpranır ve aşınarak kopar.
2. Asansörün kapısı açıkken asansör çalışır ve insanlar vücudunu sıkıştırabilir veya asansör boşluğundan düşebilir.
3. Asansör’ün kapılarında elektrik devreleri bulunmaktadır ve asansör’ün kapılarına su ve nemlenme olunca kapıya otomatikman elektrik verir ve elektrik çarpması meydana gelebilir.
4. Asansör’ün motor yataklarına ve makineye her ay yağ ilave edilmesi gerekmektedir.Eğer edilmezse asansör’ün motorunda yanma ve makine şanzıman dişlisinde bozulmalar olup çok miktarda masraflar meydana gelecektir.


Bunun gibi durumlar asansör bakım servisi yapılmadığı zaman meydana gelebilir. Asansör bakımını yaptırmadığı içinde bütün sorumluluk apartman yönetimine aittir.