mspy fiyati nedir Konum click here click Cep telefonu sinyali takip etme Android ortam Samsung değişim takip Keylogger türkçe 2018 Casus telefon this web page Access te öğrenci takip programı Iphone Spy gear article source Uydudan cep Ace arama kaydı düzenleme Çocuğumun nerede olduğunu Bilgisayar kontrol Avea mesaj dökümanı sorgulama read more read article Samsung ace arama kaydı görünmüyor Samsung destech Hp Casus programı türkçe Iphone da baskasinin yerini bulma check this out Sevgiliyi whatsappta Casus bilgisayar 007 keylogger full indir check this out click at this page Blackberry casus here Birisinin yerini Ebeveyn Telefon casus dinleme Telefon Whatsapp kimle konuşuyor güncelleme click the following article phone tracker here whatsapp spy para windows 8.1

ASANSÖR BAKIMI

Asansör bakımı ayda bir kere yapılır.Asansör bakımı düzgün bir şekilde yapılırsa asansörde pek arıza meydana gelmez.Ama asansör bakımı pek doğru bir şekilde yapılmazsa asansörde sık sık arıza meydana gelir.Asansör bakımına gelen elemanlarımız asansör bakımı ile ilgili bütün yapılması gereken işlemleri yapıp asansör’ün servise hazır bir vaziyette çalışmasını sağlamaktadır.Asansör bakımı için yapılması gereken işlemleri aşağıda maddeler halinde belirtelim.

ASANSÖR BAKIMINDA HER AY DÜZENLİ OLARAK YAPTIĞIMIZ İŞLER AŞAĞIDA MADDELER HALİNDEDİR.


1 - Asansörün motor yataklarının ve makinanın yağ durumunun kontrol edilmesi.
2 - Asansörün kasnak ve hız regletörünün gresörlük’lerine gres basılması.
3 - Asansörün halatlarının kontrol edilmesi.
4 - Asansörün frenlerin kontrol edilmesi.
5 - Asansörün Ana taşıyıcı kasnaklarının kontrol edilmesi.
6 - Asansörün Ana taşıyıcı rayların ve ağırlık raylarının yağ durumunun kontrol edilmesi.
7 - Asansörün patenlerinin kontrol edilmesi.
8 - Asansörün kapı kilitlerin çalışma durumunun kontrol edilmesi.
9 - Asansörün kapıları açan pompanın kontrol edilmesi.
10- Asansörün kapı yaylarının kontrol edilmesi.
11- Asansörün kapı dikdatörlerinin kontrol edilmesi.
12- Asansörün kapılarının düzgün bir şekilde açılmasını ve kapanmasının ayarlanması.
13- Asansörün yanmayan sinyal ampullerinin değiştirilmesi.
14- Asansörün kabin üstü ve kabin boşluğunun temizlenmesi.
15- Asansörün değişmesi gereken parçalarının APT. Yönetimine bildirilerek değiştirilmesi.Ve değişen parçaların 3yıl garantisi vardır.

ASANSÖR ARIZA SERVİSİ


Asansör arıza servisi olarak asansör arızalarını yaklaşık 15 ile 45 dakika arasında asansöre müdahale edip asansörün arızalarını en hızlı bir şekilde arızayı çözüp daire sahiplerini mağdur durumda bırakmadan asansör arızasını çözmekteyiz.
Asansör arıza servisine gelen elemanlarımız asansörde eğer değişmesi gereken parçalar gerekirse bu gibi durumu yönetime veya apartmanda sorumlu kişiye bildirilip asansör parçalarını değişmesi gerektiğini detaylı bir şekilde bildirilip ondan sonra asansöre neler gerekiyorsa yapılması gerekmektedir. Asansör arızaları genellikle asansöre düzgün bakım yapılmadığı zaman ve asansörün eski olduğu zaman en çok asansör arızası meydana gelir.
İstanbul’un en iyi Asansör bakım , Asansör montaj , Asansör arıza servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

ASANSÖR ARIZASINDA YAPILMASI GEREKEN ŞEYLER


1. Asansörde biri kalmış ve asansör arıza yapmış ise o kişiyi kurtarmak apartmandaki görevliye yani kapıcıya düşer asansörün içinde kalan kişi asansörün alarm butonuna basıp yada görevliyi arayıp ondan yardım istemelidir. Asansöre bakım yapan firmadan alacağı kapı açma anahtarı ile asansörde kalan kişiyi kurtarabilir.
2. Asansörün arızalarından biride eğer asansörün fren balataları bitipte asansör yukarı aşağı kaydırıyorsa asansörün zemin katlarında ve en üst katlarda asansörde devreyi kesen devreler bulunmaktadır ve bu katları asansör geçerse asansör arızaya geçebilir.
3. En çok asansör arıza servislerinde yaşanan olayda sigorta atmasıdır. Bu birazda elektriklerden dolayı kaynaklana biliyor.