Asansör bakımı

Asansör bakımı ayda bir kere yapılır. Asansör bakımı düzgün bir şekilde yapılırsa asansörde pek arıza meydana gelmez. Ama asansör bakımı pek doğru bir şekilde yapılmazsa asansörde sık sık arıza meydana gelir. Asansör bakımına gelen elemanlarımız asansör bakımı ile ilgili bütün yapılması gereken işlemleri yapıp asansörün servise hazır bir vaziyette çalışmasını sağlamaktadır. Asansör bakımı için yapılması gereken işlemleri aşağıda maddeler halinde belirtelim.

ASANSÖR BAKIMINDA HER AY DÜZENLİ OLARAK YAPTIĞIMIZ İŞLER AŞAĞIDA MADDELER HALİNDEDİR.

1 – Asansörün motor yataklarının ve makinenin yağ durumunun kontrol edilmesi.
2 – Asansörün kasnak ve hız regülatörlere gres basılması.
3 – Asansörün halatlarının kontrol edilmesi.
4 – Asansörün frenlerin kontrol edilmesi.
5 – Asansörün ana taşıyıcı kasnakların kontrol edilmesi.
6 – Asansörün ana taşıyıcı rayların ve ağırlık raylarının yağ durumunun kontrol edilmesi.
7 – Asansörün patenlerinin kontrol edilmesi.
8 – Asansörün kapı kilitlerin çalışma durumunun kontrol edilmesi.
9 – Asansörün kapıları açan pompanın kontrol edilmesi.
10- Asansörün kapı yaylarının kontrol edilmesi.
11- Asansörün kapı diktatörlerinin kontrol edilmesi.
12- Asansörün kapılarının düzgün bir şekilde açılmasını ve kapanmasının ayarlanması.
13- Asansörün yanmayan sinyal ampullerinin değiştirilmesi.
14- Asansörün kabin üstü ve kabin boşluğunun temizlenmesi.
15- Asansörün değişmesi gereken parçalarının Apartman Yönetimine bildirilerek değiştirilmesi ve değişen parçaların 3 yıl garantisi vardır.

ASANSÖR ARIZA SERVİSİ

Asansör arıza servisi olarak asansör arızalarını yaklaşık 15 ile 45 dakika arasında asansöre müdahale edip asansörün arızalarını en hızlı bir şekilde arızayı çözüp daire sahiplerini mağdur durumda bırakmadan asansör arızasını çözmekteyiz. Asansör arıza servisine gelen elemanlarımız asansörde eğer değişmesi gereken parçalar gerekirse bu gibi durumu yönetime veya apartmanda sorumlu kişiye bildirilip asansör parçalarını değişmesi gerektiğini detaylı bir şekilde bildirilip ondan sonra asansöre neler gerekiyorsa yapılması gerekmektedir. Asansör arızaları genellikle asansöre düzgün bakım yapılmadığı zaman ve asansörün eski olduğu zaman en çok asansör arızası meydana gelir. İstanbul’un en iyi Asansör bakım, Asansör montaj, asansör arıza servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Etiketler: En iyi asansör bakımı, en iyi asansör bakımcısı, en iyi bakımcı firma, en iyi asansör şirketi, en iyi asansör bakımcı firması, asansör bakım, asansör bakımı, asansör bakımında yapılanlar, asansör bakım servisi, asansör bakım şirketi, asansör bakımı servisi, asansör bakım firması, asansör bakım firmaları.

banner

Adres
Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. Katip Nazmiler Sk.No:24 Kadıköy İstanbul

Telefon
0216 471 70 69

Gsm
0532 365 14 44
0538 929 51 94