Asansörde değiştirdiğimiz bazı malzemeler.

Asansör regletör değişimi, asansör halat değişimi, asansör paten değişimi, asansör motor değişimi, asansör motor sarılması, asansör fren değişimi, asansör fren balata değişimi, asansör pompa değişimi, asansör kilit değişimi, asansör kabin değişimi, asansör amortisör değişimi, asansör diktatör değişimi, asansör kumanda panosu değişimi, asansör sigorta panosu değişimi, asansör fleksibil kablo değişimi, asansör kuyu tamponların değişimi, asansör butonların değişimi, asansör tesisat değişimi, asansöre topraklama çekilmesi, asansörün otomatik kapı değiştirilmesi, asansör sensör değiştirilmesi, asansör fotosel değişimi. Bu değiştirdiğimiz malzemelerin ücretini, fiyatlarını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

NOT: Yukarıdaki yazılan olan malzemelerimizin 3 yıl garantisi vardır.

ASANSÖR ARIZALARI

ASANSÖRÜN BAZI PARÇALARIN ZAMAN SÜRECİ İÇERİSİNDE DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKEN BAZI PARÇALAR.
1- Asansörün Ana taşıyıcı halatların değiştirilme zamanı normal şartlarda 8 yıldır. Her 8 yılda bir asansörün halatların değiştirilmesi şarttır ama bu asansörün çalışma şekline görede değişebilir.
2- Asansörün ana taşıyıcı kasnağın kanalları aşınmış ise bu asansörün yukarı aşağı çalışırken kaydırma yapacaktır ve asansör 3 veya 4 kişiyi taşıyamayacaktır.
3- Asansörünüzün eğer sigortaları fazla atıyorsa bunun nedeni asansörün frenleri ayarsız olur fren balataları motora sürtüyodur ve asansörün motoru fazla ısınıp sigortası atıyordur. Asansörünüzün elektirik panosunun eski olmasıyla bazı parçaları eskimiş olabilir ve bu yüzden asansör kısa devre alıp sigortalarını sık sık attırabilir.
4- Asansörün kabininin çalışırken yada dururken sallantı yapıyosa bunun nedeni patenlerin aşınmasından kaynaklanabilir ve patenlerinin değişmesi gerekebilir.
5- Asansör çalışırken sürtme sesi gibi bir ses geliyorsa bu asansörünüzün yağsız çalıştığı anlamına gelir.

banner

Adres
Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. Katip Nazmiler Sk.No:24 Kadıköy İstanbul

Telefon
0216 471 70 69

Gsm
0532 365 14 44
0538 929 51 94