ASANSÖR SERVİSİ
Aradığınız asansör servisi mi? Asansörünüz ne kadar güvenilir? Asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansörünüz bozulduğu zaman servis firmanız asansöre zamanında gelebiliyor mu? Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi?

Aradığınız asansör servisi mi? Yılmaz asansör olarak 1985 yılından beri İstanbul’da asansör servisi hizmeti sunmaktadır. Firmamızda bulunan elemanlarımızdan güler yüzlü hizmet alabilirsiniz.

Asansörünüz ne kadar güvenilir? Asansörlerin bazı parçalarının zaman süreci içerisinde yıpranma olduğu için zamanla parçalar bozulmaktadır. Bakımcı firma asansörün bakımına bakarken bu parçaların asansör bozulmadan aylık bakımında tespit edip asansörün sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamalıdır.

Asansör firmanızdan aylık olarak asansör bakım hizmetini yeterince alabiliyor musunuz? Asansör bakım servisi aylık olarak her ayın belirli bir gününde yapılmaktadır. Eğer ki asansör bakım zamanı bir ayı geçmiş ise ve hala asansör bakımı yapılmadıysa asansör tehlike arz etmektedir. Güvenli bir asansör her ay düzenli bakım servisi alan asansördür.

Asansörünüz bozulduğu zaman servis firmanız asansöre zamanında gelebiliyor mu?Asansör arızaları bazen öyle bir hal alabiliyor ki asansör bazen tehlikeli bir canavara dönüşebiliyor. Asansör arızalarında bakımcı servisin en kısa sürede asansöre müdahale edebilmesi gerekmektedir.

Aylık yapılan asansör bakım ücretleriniz normal mi? Asansör bakımları aylık olarak yapılır ve bakım ücreti de asansöre bakım yapılırken peşin olarak alınır. Asansör bakım ücretleri asansörün katına ve modeline göre değişmektedir.

Asansör servisi olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Asansör servisi denilince asansörün sağlıklı çalışabilmesi için en iyi bir şekilde asansör bakım,arıza servisi yapılması gerekmektedir. Eğer asansörünüz devamlı arıza yapıyorsa bunun nedeni asansör servisi tam olarak yapılmıyor demektir. Asansör servisi bakımından bizlere güvenebilirsiniz ve Sizde İstanbul’un en iyi asansör servisi, asansör arıza servisi, asansör bakım servisi olarak bizleri arayabilirsiniz.

Etiketler: asansör arıza servisi, asansör tadilat servisi, asansör servisi, asansör servis, asansör onarım servisi, asansör bakım servisi, asansör revizyon servisi, asansör tamir servisi.

banner

Adres
Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. Katip Nazmiler Sk.No:24 Kadıköy İstanbul

Telefon
0216 471 70 69

Gsm
0532 365 14 44
0538 929 51 94